Pravidelné čištění

Nabízíme čištění bez jakýchkoliv chemických přípravků tzn. bez dopadu na vlastnosti ochranné folie na povrchu panelů. Námi nabízené čištění je pokroková technologie čištění demineralizovanou vodou. Povrch čištěných ploch se nemusí osušovat a po zaschnutí je bez skvrn.

Nezbytnost

O nezbytnosti čištění fotovoltaických panelů se můžete sami přesvědčit - stačí přejet prstem po povrchu panelu. Základní vrstva prachu setrvává navzdory dešti i větru. Čištění demineralizovanou vodou je šetrný, ekologický a efektivní zpúsob zajištění stálé výkonosti Vaší elektrárny.

Snížení úrovně výkonu

Pravidelným čištěním fotovoltaických panelů můžete zabránit ztrátě výkonu vašeho systému fotovoltaických článků až o 10% a více podle lokality umístění respektive prašnosti v dané lokalitě. Prokázaně po dvou až třech letech může tato ztráta představovat cca 13,8% a dále narůstat.

Aktuální ceník
Cena za služby

Služba

Cena za m2

Přístup ze země a přístup k vodě

od 25 

Přístup ze střechy, nebo z plošiny

od 35 Kč

 

Ve většině případů vypracováváme bezplatné cenové nabídky na specifikovaný objekt a jeho požadavky.

Při nacenění ideálně - prosíme poslat /fotodokumentaci/ Pokud jsou panely ve výšce, používáne plošinu, případně individuální metodu přístupu.

Technologie čištění spočívá v chemickém / nástřik saponátu/ a mechanickém odstranění nečistot pomocí speciálních kartáčů.

Následuje oplach demineralizovanou vodou. Nabízíme také impregnace.

Cena se odvíjí od náročnosti v přípravě /zdroj vody, elektřiny, výstup k panelům/, velikosti mytých ploch, dopravy /vzdálenost/ a zvolených přípravcích a postupu.

Napište nám
Máte zájem o tuto službu?

Zajímají Vás naše pracovní postupy, úklidová technika, chemie, kterou používáme, nebo máte jiné dotazy ohledně naší práce?

Napište nám na e-mail info@profi-servis.cz nebo využijte formuláře vpravo.