Novinky

  • Daoreet doloregn

    13.8.2012

    Cocktails-drink-colorful-deliciousFar far away, behind the word mountains, far from the countries.

  • Dolor sit amet

    13.8.2012

    Colorido-vidro-cocktails-beber-640x960 Far far away, behind the word mountains, far from the coun.

Kontaktujte nás

!FIRMA

Hhjhsajfhhsadf 123
Hhjhsafjhhj 123 45

E-mail: !EMAIL
Tel.: !TELEFON


Zvětšit mapu

Mytí FTV panelů

Čištění panelů

Pravidelné čištění

Pravidelným čištěním fotovoltaických panelů můžete zabránit ztrátě výkonu vašeho systému fotovoltaických článků až o 10% a více podle lokality umístění respektive prašnosti v dané lokalitě. Nabízíme čištění bez jakýchkoliv chemických přípravků tzn. bez dopadu na vlastnosti ochranné folie na povrchu panelů. Pravidelné čištění vašeho fotovoltaického panelu zajistí jeho stálou výkonnost.

Nezbytnost

O nezbytnosti čištění fotovoltaických panelů se můžete sami přesvědčit při každé návštěvě vaší fotovoltaické elektrárny - stačí přejet prstem po povrchu panelu - základní vrstva prachu setrvává navzdory dešti i větru... Námi nabízené šetrné a ekologické čištění solárních systémů je snadným a efektivním zdrojem zvýšení výnosů elektrárny a významným přínosem ke zkrácení doby návratnosti vložených prostředků

Snížení úrovně výkonu

Již v prvním roce se snižuje úroveň výkonu fotovoltaických systémů. Po dvou až třech letech může tato ztráta představovat cca 13,8% a dále narůstat. Znečištěním FV systémů a snížením jejich účinnosti se zabývá mnoho studií zpracovaných kvalifikovanými autory. Například studie prof. Dr. H. Haeberlina a Ch. Maréna z bernské univerzity aplikovaných věd (Univerzita aplikovaných věd, CH-3400 Burgdorf) v dlouhodobém horizontu ověřila ztrátu na přes 10% už po dvou letech provozu vlivem trvalého usazení prachových částic! Námi nabízené čištění je pokroková technologie čištění demineralizovanou vodou. Povrch čištěných ploch se nemusí osušovat a po zaschnutí je bez skvrn.

Myti-ftv-panelu-1 Ftv-foto1  2-solarni_elektrarna_e15 Myti-ftv1